Şehirlerarası Ambulans

Sağlık hizmeti aldığınız kurumu değiştirmek,  hastanızın kalan tedavisine uygun görülen hanede geçirmesi, hastanıza kısa süreli tam profesyonel başka tedavilerin uygulanması gibi durumlarda hastanızın şehirlerarası yolculuk yapması gerekecektir. www.ambulansimvar.com olarak bu ihtiyacınızı en uygun fiyata en güvenli şekilde çözmek için çalışıyoruz.

Türkiye nin bütün adreslerine hastanızı sağlıklı ve güvenli şekilde nakledebilirsiniz. Tabi ki bu yolculuk için günlük ihtiyaçlarımızı karşıladığımız araçlar uygun değildir. Özel Ambulans hizmetler, kapsamında sağlık bakanlığının yönetmeliklerine uygun şekilde dizayn ettiğimiz araçlarımız ve alanında uzman ATT personellerimizle hastanız için yüksek konforlu, güvenli bir yolcululuk planı yapabilirsiniz.

Yolculuk süresi ve yolun uzunluğu farketmeksizin istenilen saatte ve günde hastanızın naklini sağlayabiliriz. İnsan sağlığı gibi acil ve mühim bir konuda işmizi olabildiğince hızlı yapabilmemiz için bu süreçteki bütün teferruatlı işlemleri sıfıra indirmek kaydıyla www.ambulansimvar.com adresinden ya da diğer iletişim kanallarından bize ulaştığınız takdirde sıra beklemeden, belge işlemlerine takılıp saatler harcamadan olabilecek en kısa sürede yolculuğunuzu başlatabilirsiniz.

Ayrıca bizlerden;

  • Özel sağlık hizmetleri,
  • Kurumlara yönelik özel sağlık hizmetleri
  • Hasta nakli için ambulans hizmeti,
  • Özel ambulans hizmetleri,
  • Kurumlara ambulans hizmetlerini alabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için www.ambulansimvar.com dan iletişime geçebilirsiniz.