Özel Ambulans Hizmeti

Özel Ambulans Hizmeti nedir?

Devlet sağlık bakanlığı aracılığı ile acil durumlarda insan sağlığına hızlı ve etkili müdahele etmek için zorunlu ambulans hizmeti vermektedir. Ancak bazı durumlar bu ücretsiz ve zorunlu hizmetin dışında kalabilir ya da kişiler kendi isteğiyle bu hizmeti almayabilir. Bu durumda bu zorunluluğu gidermek için Özel Ambulans Hizmetleri devreye girer. Her ne kadar Özel Ambulans Hizmeti olsa da devlet tarafından belirtilen standartlara sahip olmalıdır. Bu standartlar Özel Ambulansın gerektirdiği donanımlar, ambulans içindeki görevli personelin alması gereken eğitimler, uzman Özel Ambulans soförünün geçmesi gereken testler ve bu hizmeti yapan kişilerin alması gereken sertifikalar olarak özetlenebilir. Elbette insan sağlığına doğrudan etki eden bu tarz firmaların sık sık denetlenmesi uygunsuzluk durumunda hemen uygulamaya konacak yaptırımların yanı sıra uygunsuzluk giderilene kadar firmaların ya da araçların faaliyet göstermemesi gerekmektedir. Bu denetim ve yaptırımlar devlet tarafından eksiksiz yapılmaktadır. Bu sayede olası bir acil durumda hızlı ve güvenli müdahale, hastaların bir şehirden başka bir şehre yine hızlı ve güvenli bir şekilde nakli, ya da hastahaneden hastahaneye aynı titizlikle nakli ambulansımvar.com olaral bizler tarafından yapılmaktadır.

Bu kapsamda araçlarımızda;

İlk müdahele için gerekli olan tıbbı yardım malzemeleri(tansiyon aleti, portatif oksijen aletinin bulunması, otomatik eksternal defibrilatör bulunması, temel tıbbi malzeme çantası gibi)

Trafikte öncelik sahibi olmak ve farkedilmek için Fosforlu yazı ve acil işaretleri, Işıklı ve sesli ikaz uyarı sistemleri Bulunmaktadır.

Elbette bu aletlerin ve acil durumlarda yapılacak müdahalenin eğitimini almış uzman ekip ve trafik kurallarına hakim alanında uzman ve soğukkanlı ambulans şoförü teminatını zorunlu olarak ambulansımvar.com olarak sağlıyoruz.

Yıllardır sunduğumuz acil yardım, hasta nakli gibi hizmetlerin haricinde de konserler, spor müsabakaları, gösteri merkezleri, toplantılar,  düğün veya özel günler gibi kalabalık ortamlarda önlem amaçlı araç ve ekip bulundurma hizmetimiz de mevcuttur. Hizmetlerimizin tamamına uygun şekilde dizayn edilmiş araçlarımız ile gönül rahatlığıyla bizlerden hizmet talep edebilirsiniz. Bizler sizin sorumluluğunuzun farkındayız ve biz de kendi üzerimize düşeni yaparak sorumluluğunuza ortak olmaya hazırız.

Düzenlediğiniz etkinlikler kapsamında bulundurmak zorunda olduğunuz ambulans hizmetini ambulansımvar.com aracılığıyla uygun fiyata tedarik edebililirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.