Kurumsal Sağlık Hizmeti

Kurumsal Sağlık Hizmetleri

Ambulans hizmetleri özel durumdaki hastaların taşınmasının yanı sıra kurumsal firmalar ve çeşitli organizasyonlar için de gereklidir.

Belirli şartları sağlayan durumlar için sağlık bakanlığı ambulans bulundurma zorunluluğu getirmiştir. Bu toplu ortamlarda oluşabilecek acil durumlara karşı alınmış yerinde bir önlemdir.

ambulansımvar.com olarak bizlerin hizmet alanı kapsamında olan uygulamanın gerektirdiği personel ve tıbbı araçlara eksiksiz bir şekilde sahibiz. Sağlık bakanlığının belirttiği şartları fazlasıyla barındıran ambulans araçlarımız istenilen yere önceden giderek etkinlik bitene kadar kalmak şartıyla süre kısıtlaması olmadan önlemini almış hazır halde bekliyor olacaktır. Bu kapsamda ;

  • Sabit nokta ambulans hizmetleri,
  • Organizasyon ambulans hizmetleri,
  • Hasta nakil ambulans hizmetleri,
  • Acil yardım ambulans hizmetleri

gibi çeşitli ambulans hizmetlerini size sunuyoruz.

Kurulduğu günden bu yana ambulans hizmetlerinde eksiksiz görev alan ambulansımvar.com, tecrübeli ekibimiz ile özel günlerinizde sizleri yalnız bırakmıyor.

Bizden alacağınız hizmete göre değişiklik göstermekle beraber kurumsal ambulans hizmetleri kapsamında sağlık bakanlığı tarafından onaylı kuruluşlardan eğitim almış, alanında uzman tecrübeli iki adet sağlık personeli, uzun yıllar aktif araç kullanmış yine alanında uzman olmasının yanı sıra acil müdahale eğitimi de almış bir adet şoförümüz, yönetmelikte belirtilen kurallar kapsamında tam donanımlı yüksek model ambulans aracımız başınıza gelebilecek olumsuzluklara karşı en önemli zaman diliminde olaya müdahale etmek üzere hazır bekliyor olacaktır.

Diğer hizmetlerimiz gibi kurumsal ambulans hizmetlerini de haftanın yedi günü 24 saat talep edebilirsiniz.

Ayrıca kurumsal sağlık hizmetleri kapsamında;

  • Kurumlara sağlık hizmetleri,
  • Organizasyon ve etkinliklere sağlık hizmetler
  • Özel hemşire ve doktor hizmetleri, periyodik tarama ve kontrol hizmetleri,
  • Sağlık eğitimleri, acil yardım eğitimleri gibi konularda da hizmet veriyoruz.

Bütün bu hizmetlerin siz değerli müşterilerimize en uygun fiyata ulaşması da bizim en önemli vizonlarımızdan. Her ne kadar ekonomik olmasından ziyade sağlıklı ve güvenilir olmayı odak noktamız olarak seçsek de,  bu hizmetleri sunarken ekonomik olarak da mağdur olmamanızı istiyoruz.

İhtiyacınız olan sağlık hizmetleri veya ambulans hizmetlerini öğrenmek ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.