HASTA NAKİL HİZMETLERİ

Hastaların bi adresten başka adrese ulaşımı konusunda verilen hizmetlerin geneline Ambulans Hizmetleri denir. Bu hizmetlerin bir kısmı devlet tarafından Sağlık Bakanlığı aracılığı ile bizlere sunulur. Bazı durumlarda ise yine devlet tarafından denetlenmek ve gerekli şartları yerine getirmek şartıyla özel olarak hasta nakli gerçekleştirilebilir. Bizler ambulansımvar.com olarak sizlere bu hizmeti en sağlıklı şekilde vermek için çalışıyoruz. İhtiyaç halinde hastaneden başka bi hastaneye, ilçeden merkeze veya şehirlerarası ambulans hizmetlerimizin yanı sıra alanında uzman ekibimiz, tam donanımlı yüksek model araçlarımız ile toplu etkinlikleriniz, konser,  tiyatro ya da toplantı gibi çeşitli organizasyonlarınızda önlem olarak bulunmak üzere aktif hizmet vermekteyiz.

İnsan sağlığının öneminin bilincinde olan ekibimiz tüm bu süreçte sizlere yardımcı olmak için özel olarak eğitim almış sağlık personelleridir. Araçlarımız ve hizmetlerimizin tamamı Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış sertifikalarla ve gerekli denetimlerden aksatmadan geçmek suretiyle sizlere hastanızın emin ellerde olduğunu kanıtlamış bulunmaktayız.

Hastamızın durumuna göre ve sizlerin talepleri doğrultusunda alacağınız ambulans hizmeti kapsamında nakil öncesi ya da sonrasında ekibimiz tarafından gerekli müdahaleler söz konusu olurken, ayrıca tüm alternatif hizmetlerimizde hastanın nakli sırasında gerekli önemler alınıp olabilecek en kısa sürede, en sağlıklı şekilde ulaşımınızı gerçekleştiriyoruz. Tabi ki bütün bu müdahale ve hizmetlerin de gerektirdiği eğitim alan profesyonel ekibimiz tarafından yüksek donanımlı ambulanslarımızda ve  cihazlarımızla yapılmaktadır.

Peki tüm bu süreç nasıl işler?

Ambunasımvar.com olarak sunduğumuz hizmetin doğrudan insan sağlığına yönelik oldıuğunun, ne kadar ciddi bir işle uğraştığımızın bilincinde olarak, bizden herhangi bir  hizmet talep ettiğiniz andan itibaren, haftanın her günü her saati gerekli işlemleri en hızlı sürede tamamlayarak adresinize gelen ekibimiz öncelikle vakit kaybetmeden nakil işlemine başlar. Bu sürecin herhangi bir kısmında size sıra bekletmeden ya da oyalanmadan bir sonraki adımlara geçerek hastanızda zaman kaybından oluşabilecek zararların önüne geçmeye çalışıyoruz. Hastanın yanına ulaşan profesyonel ekibimiz hastamızda gerekli kontrolleri yaptıktan sonra hastamızı taşıma sedyesine uygun pozisyonda yerleştiriyor. Taşıma sırasında gerekli güvenlik önlemlerini alıyor. Hızlıca ambulansa taşınan hastanızın ambulans doktoru tarafından yolculuk boyunca gerekli kontrolleri yapılarak hastamız adrese ulaştırılıyor.Yolculuk boyunca doktorumuz tarafından ölçülen veriler sürekli kayıt altına alınarak yolcukta sonra gerek duyulması halinde incelenebiliyor.

Tüm bu süreçlerde meydana gelebilecek sorunlara karşı önceden alınmış önlemler ve her detayın ciddiyetle ve ince ince hesaplanarak yolcuğunun tamamlanması sağlanıyor. Risk faktörünü en aza indirmek ve hastanızı güvenle adresine taşıyabilmek için gerek görülen bütün hizmetleri tereddüt etmeden bizden alabilirsiniz. Bunun için yalnızca iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.