Gülağaç Kiralık Ambulans

Gülağaç Kiralık Ambulans Özel Ambulans Hizmeti +90 530 686 61 12

Gülağaç Kiralık Ambulans

Ambulansımvar.com olarak Gülağaç kiralık ambulans hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Hasta ya da yaralı insanların taşınmasında kullanılan sağlık teçhizatlarıyla ve güvenlik önlemleriyle donanmış yapıya sahip olan araçların kiralama işlemidir.

Tek seferlik ya da ihtiyaç halinde uzun vadeli kiralama opsiyonları mevcuttur.

Diğer bütün hizmetlerimizde olduğu gibi insan sağlığını ve güvenliğini esas alan yapımız ile yaralı veya hastalarımızı en kısa sürede gerekli sağlık kuruluşuna ya da belirtilen adrese taşımaktayız.

Türkiye nin bütün il ve ilçelerine araç sağlamakta ve ülkenin her köşesine hasta nakli yapmaktayız.

İhtiyacınıza bağlı olarak ambulanslarımızı şoförleri ve sağlık personelleriyle birlikte kiralayabilirsiniz. Uzun vadeli kiralamalar ve diğer seçeneklerimiz için sadece www.ambulansimvar.com adresinden bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Böylece sizlere uygun olacağını düşündüğümüz kiralama seçeneklerini sunar, seçimleriniz doğrultusunda en kısa sürede hizmeti sizlere ulaştırabiliriz.

Bizler uzun zamandır insanoğlunun en önemli ihtiyacını karşılamak üzere kendimizi eğitiyor, tüm samimiyetimizle ve ciddiyetimizi kaybetmeksizin sizler için hayati bir süreç olan ilk yardım gerektiren kaza ya da yaralanmalarda süreci profesyonel bir şekilde yönetmeye çalışıyoruz. Güveninizin ne kadar ciddi boyutlarda olduğunu bilerek ve bunu suistimal etmeden, bize emanet edilen şeyin insan canı olduğu bilinciyle hassasiyet göstermek suretiyle işimizi yapıyoruz.

Tüm bunların yanı sıra kirala hizmetlerimiz de aynı titizlikle ve bilinçle yönetiliyor. İster ayakta hasta ister daha kritik durumdaki hastalarımız, ister yakın mesafe  ister şehirlerarası mesafelerde sizlere sunduğumuz hizmetin başından itibaren pür dikkat kesilerek sadece işimize odaklanıyoruz. Sağlık personellerimiz hastanın durumunu sürekli stabil korumak üzere gerekli kontrolleri aksatmadan yaparken, şoförümüz de trafik kurallarına riayet etmek kaydıyla tecrübelerini trafikte bizlere sunuyor. Bu sayede hastamız ya da yaralımız en kısa sürede hastanemize ya da belirtilen adresimize ulaştırılmış oluyor.

İşmizde kullanılan bütün araç ve teçhizatlarımız devlet tarafından belirlenen standartlara uygundur. Her bit detay incelikle hesaplanmış, hastaların ve refakat eden yakınlarının yolculuk esnasında rahat etmeleri için, olası acil durumda yapılacak müdahelede lazım olacak acil yardım malzemeleriyle birlikte aracın içine gayet nizami bir şekilde yerleştirilmiştir. Bütün araçlarımızın yine aynı amaçla özel bakım ve onarımlarını yetkili servislerde sık sık yapılmaktadır.

Kiralama işlemlerini yapmak için özel bir şarta ihtiyaç yoktur.

İsteyen birey ya da kurumlar istediği hizmetimizden yararlanabilir. Özellikle bazı kurumların bu hizmeti kullanmaları yasaların bir gereğidir. Uzun vadeli kiralamalarda kurumsal firmalara sadece yasa gereği görevini yerine getirme hizmeti değil, olası durumlarda ihtiyaç duyacakları acil yardım hizmeti sağlamaktayız. Unutmayın; insan sağlığı söz konusu olunca yapılacak fedakarlıkların bir önemi kalmayacaktır.

Özel ambulans gerekli olan yerler genel anlamda şöyle sıralanabilir;

  • Hastaneler ve tıp merkezleri
  • Spor merkezler,
  • Alışveriş merkezi
  • Spor müsabakalarının yapıldığı stadyumlar
  • Fabrıkalar ve şantiyeler
  • Açılış töreni gibi kalabalık organizasyonlar

Gibi kalabalık ve acil durum ihtimali yüksek olan yerlerdir.

Hizmetimiz bu ve diğer şartlarda sizler için uygun şekilde ayarlanabilir.

Diğer detaylar ve fiyatlar için www.ambulansimvar.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.