Dizi ve Film Setleri İçin Ambulans

Dizi Ve Film Setleri İçin Ambulans Hizmeti

Ekranlarımızda seyrettiğimiz dizi, filmi konser tiyatro gibi etkinlikler zannedilenin aksine çok uzun işlemler sonucu ekranlarımızdaki şeklini almaktadır. Bu sürecin en önemli kısmı yoğun mesainin olduğu, yüzlerce aletin bir arada tehlike arz ettiği dizi film setleridir. Zaman zaman şehir dışında çok tehlikeli yerlerde bu çekimler yapılır.

Olabilecek acil durumlara karşı önlem olması açısından www.ambulansimvar.com olarak bizler bu kapsamda Özel Ambulans Hizmetleri vermekteyiz.

Setlerinizde bir ambulans ve sağlık personelleri bulundurmak set çalışanlarınızın ve oyuncularınızın kendini güvende hissetmesine ve daha çok işine odaklanmasına da vesile olacaktır. Bu sayede aldığınız basit bir önlem hem çalışanlarınızın ve sizin can güvenliğini sağlayacak hem de işinize katkıda bulunacaktır.

Bunun yanı sıra projenizde(dizi ya da film) herhangi bi sahnede ambulans bulunması gerekebilir. Bu durumda da en pratik ve gerçekçi çözümü size sunarak sahneye uygun şekilde aracımızı kiralayabilirsiniz. Özel Ambulans Hizmetleri kapsamında araçlarımız Sağlık Bakanlığı kriterlerine uygundur. Setlerinizde hazırda bulunan Ambulansımız ihtiyaç halinde anlık olarak setin içine girip sahnede de görev alabilir.

Bu hizmetlerin yanı sıra www.ambulansimvar.com sitesi olarak ;

  • Özel Ambulans Hizmeti
  • Avm’lerde Ambulans Hizmeti
  • Şehirlerarası Ambulans Hizmeti
  • Konserler için ambulans hizmetleri,
  • Etkinlikler için ambulans hizmetleri,
  • Acil Yardım Ambulansı

Gibi hizmetleri de güvenli ve uygun fiyata sizlere sunuyoruz.

Detaylı bilgi almak için www.ambulansimvar.com sitesinden iletişime geçebilirsiniz.