Avmler İçin Ambulans

Avm’lerde ambulans

Türkiyede yaklaşık 500 tane AVM bulunuyor. Her gün binlerce kişi bu AVM lere girip saatlerce içerde bulunabiliyor. Böylesine insan yoğunluğunun bulunduğu bir ortamda ortaya çıkabilecek acil durumlara önlem olarak Gümrük ve Ticaret Bakanlığı AVM lerde ambulans ve sağlık personeli bulundurma zorunluluğu getirmiştir. Bu kapsamda gerekli olan ambulans ve personel tedariğini bizler ambulansımvar.com olarak uzun zamandır sağlıyoruz. AVM de müşterilerin başına gelebilecek herhangi bir rahatsızlık durumunda hemen olay yerinde ilk yardımını tamamlıyor, hemen ardından güvenli bir şekilde en yakın tam teşekküllü sağlık kuruluşuna yaralının ya da hastanın naklini gerçekleştiriyoruz.

AVM ler için araç kiralama hizmetimizde de diğer bütün hizmetlerimizde olduğu gibi Sağlık Bakanlığı kriterlerine uygun tam donanımlı aracımız ve sağlık personellerimiz sizlere hizmet veriyor.

Aracımızda bulunan bazı tıbbı araç gereçler şöyle;

  • Oksijen üniteleri
  • Tansiyon ölçüm aletleri
  • Pansuman ekipmanları

Ve diğer bütün sağlık ekipmanlarıyla her türlü acil durumlar için müdahele yapmaya hazır bir şekilde uzman ekibimiz hizmetinizde.

Siz de saplık bakanlığınca zorunlu olan ayrıca işletmenizde ya da AVM nizde oluşabilecek acil durumlara karşı önlem olacak Özel Ambulans Hizmetimizden yararlanmak için www.ambulansimvar.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz..